טיפים לקבלת עור פנים צעיר וחיוך אסתטי

כמו כל חבריך המטופחים והמודרניים גם אתה רוצה להיראות אסתטי ובמיטבך. אתה משקיע בהסרת שיער מיותר מהגוף, משתמש בקביעות בקרם גוף מזין, מקפיד לקבל באופן קבוע טיפול פנים עמוק ועיסוי מפנק ומרפא…

אבל כל אלה לא מספיקים על מנת לבסס את הביטחון העצמי שלך כשאתה רוצה לחייך וחושש לחשוף שיניים פגומות, אולי מוכתמות מעישון, אולי סדוקות בגלל פציעה ואולי אפילו רקובות בעקבות מחלת העששת.

כדי לעזור לך להשיג אסתטיקה מושלמת מכף רגל ועד ראש, הנה כמה פתרונות קוסמטיים להשגת שיניים לבנות, סדורות ומלאות שיאפשרו לך להשיג את החיוך הנוצץ והאסתטי שיכול להשלים את המראה המטופח שלך.

הלבנת שיניים

יש שתי אפשרויות עיקריות להלבנת שיניים – טיפול בבית או טיפול במרפאת השיניים. לפני שתבחר באחת מהן, כדאי שתדע איזו אפשרות מתאימה יותר לשיניים שלך.

  • אם השיניים והחניכיים שלך במצב מעולה, תוכל לשקול הלבנה בבית באמצעות תכשירים שאפשר לקנות בבית המרקחת. ההלבנה הביתית קלה לשימוש וזולה יחסית.
  • אם השיניים או החניכיים שלך רגישות, עדיף שתניח לרופא השיניים לבצע את המשימה כדי להימנע מגירוי נוסף. הפתרונות המקצועיים שנמצאים בשימושם של רופאי השיניים הם בדרך כלל עוצמתיים יותר בהשוואה לאלה שתרכוש בבית המרקחת, כך שתוכל להשיג שתי מטרות: השיניים יולבנו מהר יותר והחניכיים הרגישות לא יגורו יתר על המידה.

ציפוי שיניים

במקרים כגון: שן סדוקה או שן בגוון שונה משאר השיניים (ובעיקר לאחר שגם טיפול הלבנה לא עזר) – רפואת שיניים מציעה פתרון מעולה.

הכוונה היא לציפויי חרסינה דקיקים שמודבקים על השן ומשווים לשן העכורה או הסדוקה מראה חלק וגוון זהה לשיניים האחרות. ציפויים אלה מאפשרים לתקן פגמים אסתטיים שנוצרו בשן אחת או יותר ולהעניק להן מראה טבעי לחלוטין.

יישור שיניים

האורתודנטיה יכולה לעזור במקרים של בעיה במנשך, שיניים צפופות או עקומות.

האם אתה שייך לאותה קבוצת אנשים שלא עברו טיפול אורתודנטי בגיל הנעורים, למרות שהשיניים שלך נזקקו לכך? אם כן, יכול להיות שכבר ויתרת על שיניים סדורות ויפות כי לא הפסקת לדמיין לעצמך “בגילך המופלג” את המבוכה ואת אי הנעימות שכרוכים בדיבור, אכילה ובעיקר חיוך עם פלטה שמציגה לראווה ברזלים וחוטים בפה.

אז ככה: לא הרבה אנשים נולדים עם שיניים מושלמות ואם עליך לעבור טיפול אורתודנטי אתה ממש לא צריך להתבייש בזה. במיוחד כשהיום יש פתרונות אורתודנטיים מעולים שמציעים מגוון התקנים מודרניים ליישור שיניים כמו יישור שיניים שקוף או התקן נסתר מאחורי השיניים.

השתלות שיניים

עד לפני כמה עשרות שנים, אם היתה חסרה לך שן, הדבר היחיד שיכול היה למלא את החסר היה גשר שיניים קבוע או נשלף. היום, השיטה המומלצת להחלפת שן או שיניים חסרות היא שתלים דנטליים. לגבי סיכונים וסיכויים של השתלות שיניים – ברוב המקרים ההצלחה תלויה בבריאות שלך ובמקצועיות של הרופא. קיימים מצבים בריאותיים שעלולים להגדיל את הסיכוי לסיבוכים בעקבות השתלה דנטלית, כמו סוכרת, בעיות בקרישת הדם, אוסטיאופורוזיס ועוד. לכן, כבר בפגישת הייעוץ הראשונה שתיערך לך במרפאת השיניים תתבקש למלא שאלון שיבהיר לרופא את מצבך הבריאותי. אז אם הבריאות שלך טובה ובחרת ברופא שיניים מקצועי ומיומן, הניסיון המצטבר בתחום ההשתלות מלמד על שיעורי הצלחה של כ-95 אחוזים.

זאת ועוד, השן החדשה נראית ממש כמו השיניים הטבעיות שלך, מעניקה תחושה של שן טבעית ובדרך כלל יכולה להחזיק מעמד כל החיים.

אולי תרצה לקרוא גם?

הלבנת שיניים

מעוניינים בטיפים לקבלת עור פנים צעיר וחיוך אסתטי? צרו איתנו קשר עכשיו!