​טיפוח הגבר – איך תדאג לצרכים האסתטיים שלך?

הסרת שיער לגברים וטיפולי פנים לטיפוח העור

גופו של הגבר הוא מקדש, וחשוב להתייחס אליו ככזה. גברים רבים לא מודעים לשיטות בסיסיות לטיפוח עצמי וגם לא מרגישים נוח לבקש עצה. אם גם אתה נמנה עליהם, הנה כמה עצות שיעזרו לך לדאוג לצרכים האסתטיים של הגוף שלך.

הסרת שיער לגברים

טיפוח חזה גברי חלק הוא חלק מסדר יומם הקבוע של בחורים רבים. הנה הסיבה: נשים אוהבות את זה. גברים אוהבים את זה. אז למה לא להפגין את האימון הקשה שאתם מקדישים בחדר הכושר על ידי הסרת שיער לגברים במכוני יופי שמיועדים לגברים? אף אחד לא אומר שאתה צריך להסיר את כל השיער (אלא אם כן אתה רוצה), רק לא לתת לו להתפרע ולשמור על גבולותיו.

היום, הסרת שיער לגברים בחזה, בגב, ובאיברים שעירים אחרים שבהם השיער מפריע לך, אפשרית באמצעות – שעווה, גילוח, אלקטרוליזה, tweezing והסרת שיער בלייזר – גברים בכול הגילים, הגדלים, הנטיות המיניות, הרקע האתני והמקצועות – בוחרים להיפטר משיער גוף עודף. ואתה?

טיפוח עור הפנים

בשוק זמינים היום תכשירים מגוונים לטיפוח הפנים והשיער של הגבר. למשל, באתר אלטמן מוצגים מוצרים לטיפוח העור, של המותגים המובילים בעולם ובמחירים אטרקטיביים. באתר זה, תוכל למצוא למשל, מארז מוצרים לטיפוח העור עם מרכיב אנטי אוקסידנטי יעיל, גם כחומר לחות וגם כחומר הגנה לעור ולשיער.

הצעות לטיפוח עור הפנים:

לניקוי בסיסי של הפנים: שטוף את הפנים שלך כל בוקר וערב עם סבון פנים פילינג. לאחר המקלחת, אל תשכח למרוח על הפנים קרם לחות קל וקרם הגנה (DPF) כנגד קרינת השמש. אם מזג האוויר קר מאוד, מומלץ להשתמש בשפתון שמיועד במיוחד לשימון השפתיים ובקרם לחות שמנוני יותר.

לניקוי מתקדם של הפנים: השתמש במברשת אלקטרונית לפילינג הפנים, עם תכשיר ניקוי מקציף, או תרחיץ ג’ל לפנים – פעם או פעמיים ביום, כדי להסיר תאי עור מתים ועודפי שומנים.

במקום להשתמש בקרם לחות בכול בוקר, אולי תעדיף להשתמש בקרם BB (Blemish Balm, קרם שמכסה פגמים) מט, בגוון שמתאים לעור הטבעי שלך. הקרם יעניק לא רק מראה אחיד לעור הפנים ויכסה על פגמים שונים, אלא גם ישמש כקרם לחות לעור למשך היום. שימוש בקרם לחות שמנוני לעור הפנים בלילה, ישפר את המראה וימנע קמטים.

פעם בחודש, בערך, טפל בהסרת הנקבוביות השחורות, כדי לנקות ולרענן את מראה עור הפנים שלך. תוכל לקבל טיפול מפנק במכון שמתמחה בטיפול קוסמטי בגברים, או לחילופין לרכוש את הרצועות המיוחדות שמיועדות להסרת הנקבוביות.

פגמים בעור

טיפול בסיסי: אל תחטט בעור הפנים שלך. אם אתה רוצה “לפוצץ פצעון”, עדיף שתתאפק. תוכל להשתמש בכלי חילוץ לאחר אידוי העור במקלחת. ברגע שהפצע פרץ, נקה את האזור מסביב עם חומר חיטוי. חשוב גם לחטא מיד את כלי החילוץ שבו השתמשת, כדי שלא יגרום לזיהום ולהופעת פצעים נוספים.

טיפול מתקדם: מומלץ להיפגש עם רופא עור באופן קבוע. בקש ממנו לבדוק את הפצעונים ולהציע פתרון ספציפי יותר.

כדי להסוות את הפצעון, השתמש בכמות קטנה של קונסילר בגוון אחד בהיר יותר מצבע העור הטבעי שלך. מרח את הקונסילר כך שישתלב בעור הפנים ולא ימשוך תשומת לב. עשה זאת חצי שעה לפני שאתה יוצא מהבית. בנוסף, תוכל להשתמש באחד מאותם סטיקים מופלאים לכיסוי פצעונים שמסייעים גם לייבוש הפצעון.

מעוניין להשקיע בעצמך? צור איתנו קשר ונשמח להציע לך טיפולי פנים שונים והסרת שיער.

טיפוח הגבר

מעוניינים ב​טיפוח הגבר – איך תדאג לצרכים האסתטיים שלך?? צרו איתנו קשר עכשיו!