טיפוח עור הפנים לגברים

בשעה טובה, הגענו לתקופה שבה לא רק שהגברים דואגים לטיפוח גופם לטיפוח עור הפנים שלכם, אלא הם כבר לא מסתירים זאת יותר. לאחר עידן שלם שבו חברות מוצרי הטיפוח הפנו את שיווק המוצרים שלהן בעיקר לנשים, בזמן שגברים שטפו את פניהם עם סבון ידיים(במקרה הטוב), והשקיעו מעט מאוד בטיפוח העור. כיום, לאחר דרך תלולה ולא פשוטה, הגענו לימים שבהם לגברים יש את המודעות והרצון לשמור על בריאות עורם, למרות שרובם עדיין מעדיפים מינימום השקעה והתעסקות עם המראה שלהם.

עבור הגברים שבקהל, להלן מספר טיפים שיסייעו בשמירה על מראה נקי ועור פנים בריא, בפשטות ובזריזות.

ניקוי עור הפנים

רוב הגברים היום מבינים שעור הפנים חייב לקבל את זמן הניקוי שלו, בדיוק כמו כל אזור אחר בגוף. לא מדובר בתהליך מורכב שמשלב בתוכו מכונות וכלים כבדים, אלא בסך הכל בשטיפה יסודית אך פשוטה של עור הפנים. אבל לפני שאתם הולכים וקרם לחות לפנים שקניתם כדי לעשות רושם על החברה או האישה, חשוב לקחת בחשבון שבשביל אפקטיביות מלאה ושמירה על העור, חשוב קודם כל לשטוף את הפנים היטב. מומלץ לעשות זאת לפחות פעמיים ביום, כפי שאתם רגילים לצחצח שיניים בכל בוקר ובכל ערב.

בסופו של דבר, צריך לקחת בחשבון את כל הלכלוך שאנחנו שנחשפים אליו לאורך היום, גם אם לא בהכרח רואים אותו או מרגישים אותו. אגזוזים של כלי רכב ואוטובוסים שמשאירים אחריהם לכלוך באוויר, סיגריות וזיהום אוויר כללי, הם חלק קטן ממה שפניכם נחשפות אליו על בסיס יומיומי. כל אלמנט כזה משאיר אחריו לכלוך שנצמד אליכם לעור ויכול להשאיר נזק מהותי שמקשה על העור לחדש את עצמו. לכן, מומלץ לשטוף את עור הפנים עם סבון שמיועד לפעולה זו, וכיוון שעור הפנים הגברי נוטה להיות שומני יותר מזה של נשים, מומלץ לרכוש סבון המיועד לעור פנים שמנוני, בשביל לשמר את ניקיון הפנים היטב.

גם טרנד הזקנים הגדולים נלקח בחשבון, כאשר לא מעט גברים בוחרים לתת לשיער פניהם לגדול ולהתפרע. באופן מפתיע, לא מעט מהגברים שמגדלים את הזקנים הגדולים שניתן לראות היום בכל מקום, נוטים לשמור אפילו יותר על טיפוח עור פניהם, מתוך הבנה שמתחת לזקן הגדול יכול להצטבר לכלוך וחשוב לשמור על העור שמתחבא מתחתיו. קרם לחות לפנים הוא לא ממש אופציה עבור הגבר המזוקן, לכן קיימים מגוון תכשירי טיפוח לגברים מזוקנים, כמו שמנים, קרמים וחמאות למיניהן שניתן למרוח בין שיערות הזקן ועד למגע עם עור הפנים. זה לא רק מריח טוב, זה עוזר משמעותית לשמור על הבריאות והמראה המזוקן והמטופח.

תכשירים ודברים שצריך לקחת בחשבון

ייתכן ואתם כלל לא מודעים לעבודה שגברים זקוקים ללחות לעור יותר מרוב הנשים. כאמור, לאחר שטיפת הפנים, מריחת קרם לחות לפנים יכול לשנות את מראה העור שלכם ולספק לו את המרכיב שתמיד היה חסר לו ולא ידעתם. עבור הגברים ששומרים על מראה מגולח ונקי לחלוטין, חשוב לדעת שבכל פעם שלהבי סכין הגילוח מגהצות את פניכם, אתם מורידים שומנים שמזינים את עורכם בנוסף לשערות וזיפים. אחת השגיאות הגדולות שעד היום גברים ממשיכים לבצע בסדר גודל גלובלי, היא מריחת אפטרשייב ששורף את העור ומייבש אותו לאחר הגילוח. על מנת לתת קונטרה לפעולה הזו ולספק לעור הפנים שלכם את מה שחסר לו, מומלץ למרוח קרם לחות לפנים.

כל שנשאר עכשיו הוא לעשות שינוי קטנטן בהרגלי שטיפת הפנים ושמירת ההיגיינה, ותוך זמן קצר גם אתם תופתעו מהשינוי!

טיפוח עור הפנים

מעוניינים בטיפוח עור הפנים לגברים? צרו איתנו קשר עכשיו!

WhatsApp chat