עיסוי מגבר לגבר

הגוף שלנו הוא מכונה מדהימה, כמו כל מכונה, חשובה התחזוקה והטיפול הנכון בזמן הנכון. אולם שלא כמו במכונה לגוף אין חלקי חילוף (לפחות לא מקוריים כאלה). עיסוי מגבר לגבר יעניק לך את הפינוק והתחזוקה הנכונה והיעילה ביותר.

אצל ויטו מעסה מקצועי לגבר תוכלו להעניק טיפול 10,000 מקיף לגוף ולנשמה

עיסוי אחרי יום עבודה ולפני יום לחוץ במיוחד.

יום עבודה עמוס לפניכם, אתם חושבים על כל המתח והלחץ ואתם כבר מתחילים להרגיש את הלחץ והמתח על הכתפיים והצוואר. ממש לפני יום עבודה ולפני הלחץ של עוד יום עמוס. בואו להעניק לעצמכם פינוק איכותי אצל ויטו המעסה מקצועי לגבר. מגוון העיסויים בתחומים השונים מחכים רק לך! עיסוי קרקפת משחרר, עיסוי גב וכתפיים מפנק, עיסוי שוודי, ספורטאים ועיסוי רקמות עמוק טיפולי ישחררו מכם את הלחצים והדאגות ויאפשרו לך להתחיל את היום עם אנרגיות מחודשות.

60 דקות בגן עדן- פינוק לגוף ולנפש סיוע בקשיי הירדמות

עוד יום עבודה הגיע לסיומו, הראש שלך פועם, והעיניים צורבות, הפתרון נמצא ממש כאן. אצל ויטו תקבל את כל הדרוש לך להורדת סטרס ומתחים מהיום הלחוץ. גברים רבים מתלוננים על הקושי שבהרדמות במיוחד לאחר יום עבודה קשה ומתיש. ויטו יעזור לך בעזרת עיסוי בהתאמה אישית מגבר לגבר לחזור הביתה בתחושה רגועה, לשינה נינוחה ולבוקר רענן יותר.

עיסוי רפואי ומניעתי לספורטאים

מעבר לחשיבות תחזוקת הגוף השוטפת, לאלה העוסקים בספורט כחלק מאורח חיים מאוזן ובראי ואלה מכם העוסקים בספורט מקצועי ברמות ובתחומים השונים ידועה הרגישות הרבה והמתח הרב המופעל על השרירים בזמן פעילות ספורטיבית ואפילו לאחריה. רבים לא מודעים לכך כי לאחר תקופה ארוכה של פעילות גופנית אינטנסיבית יחד עם השמירה על חום השרירים השוטף על ידי פעולות חימום השריר הבסיסי והמתיחות יש צורך בתחזוקה מקצועית למניעת תופעות לוואי רווחות אצל ספורטאים מקצועיים ואצל מתאמנים וותיקים, תופעות כמו מתיחות שריר, דלקות, בעיות גידים ועוד.

תופעות אלה ואחרות אותן ציינו לאורך המאמר, גוררות אחריהן תגובות שרשרת ועשויות ליצור קשיים רבים באימון עצמו ולגרימת הפסקת האימונים לצמיתות. בקליניקה לעיסוי לגבר מגבר של ויטו תוכלו לקבל שירות ריפוי וטיפול למניעת התופעות הנ”ל.

 

מעוניינים בעיסוי מגבר לגבר? צרו איתנו קשר עכשיו!

WhatsApp chat