טיפים לחיוך המושלם

אולי כבר שמעתם שנדרשים יותר שרירים כדי להזעיף פנים מאשר לחייך. אבל בדיחות כבודן במקומן מונח. החיוך הוא אכן אחד הנכסים החשובים של האדם. חיוך מעביר ידידות, אמינות, אטרקטיביות, כריזמה, כל הדברים שלא יזיק אם יהיו מנת חלקנו בחיים. ובמחשבה זו, הנה כמה דרכים להשגת חיוך זוהר חלקם באמצעות טיפולי פנים אסתטיים וחלקם באמצעות טיפולי שיניים.

אסתטיקת פנים לחיוך מושלם

עור הפנים והגוף הוא האבר הגדול והגלוי ביותר והוא מושפע מהגיל וממחלות. עור הפנים הוא החלק הגלוי ביותר לעיניהם של אנשים אחרים.

אסתטיקה של הפנים היא כל טיפול שמשפר את מראה עור הפנים ומשפיע על איכות החיוך. טיפולים אלה יכולים לעצור ולפעמים אף להשיב לאחור את סימני הזמן.

יש היום מרפאות שיניים שעובדות יחד עם צוות של מנתחים פלסטיים במטרה ליצור תכניות מותאמות אישית לשיקום הפה ולטיפולים נגד הזדקנות העור.

אסתטיקת פנים – במה היא כרוכה?

רוב טיפולי הפנים מבוצעים על פני שטח העור או באמצעות הזרקות. הטיפול מתחיל בהערכה של העור כדי לקבוע אם השרירים הם אלה שגורמים להיווצרות קמטוטים בעור, או שמא העור איבד מהאלסטיות שלו בגלל חוסר בקולגן.

 • לפעול על משטח העור – טיפולים אלה כוללים בין היתר:
 • microdermabrasion – טיפול קוסמטי שבו מרססים את הפנים עם גבישי exfoliant, מוצר קוסמטי שנועד להסיר תאי אפידרמיס מתים.
 • פילינג לעור
 • טיפולי לייזר על פני העור
 • טיפולים אלה מגדילים את אספקת הדם ומחדשים את העור כשהם חושפים את העור שמתחת לשכבת העור החיצונית.
 • לפעול על השרירים –התכווצות של השרירים האחראים על הבעת הפנים עלולה לגרום לחלקים מסוימים של העור להתקפל ללא הרף. מצב זה יוצר בסופו של דבר את קווי ההזדקנות ואת הקמטים. המפתח במקרה זה הוא להרפות את השרירים המכווצים יתר על המידה. הטיפול כרוך בהזרקת בוטוקס לשרירי הפנים, כך ששרירים ספציפיים הופכים לבלתי פעילים ומעניקים הזדמנות לעור לשטח את הקווים ולתקן את עצמו.
 • למלא רקמת פנים נפולה – כאשר העור מזדקן הוא מאבד את המטריצה המבנית שמחזיקה אותו הדוק. מרכיבים רבים של העור מתדרדרים עם הגיל, כולל הקולגן, החומצה ההילאלורונית והאלסטיות. כאשר אלה מתחילים להיעלם, העור מתחיל להיראות רופס. יש טיפולים שמסייעים ״לנפח״ את העור המדולדל ולמלא אותו. טיפולים אלה יסייעו לשחזר את קווי המתאר העדינים של הפנים ויצרו מראה טבעי.

טיפולי שיניים לשיפור החיוך

שיניים נהדרות באות בצורות ובגדלים שונים, אבל לכולן יש לפחות שני דברים משותפים, הן ישרות ולבנות.

אם אתם רוצים להשיג את החיוך שתמיד חלמתם עליו אבל השיניים שלכם מוכתמות, סדוקות או עקומות – אין ברירה אלא להגיע לטיפול במרפאת השיניים.

 • יישור שיניים – אם אתם כבר לא בגיל הנעורים ונראה לכם די מטופש להסתובב עכשיו עם ברזלים על השיניים, אל דאגה. הטכנולוגיה החדשנית המציאה לנו התקנים שקופים בלתי נראים שיאפשרו לכם ליישר שיניים בלי המבוכה ממנה אתם חוששים.
 • התקני אינוויזליין הם אחת האפשרויות הפופולריות ליישור שיניים של מבוגרים. מדובר בהתקן פלסטי קל ושקוף אשר מעוצב בדיוק כדי להתאים לשיניים שלכם. ההתקן מוחלף באופן קבוע בהתקן חדש, ככל שהשיניים מתחילות לזוז למקום הנכון.
 • הלבנת שיניים – השיניים הישרות ביותר בעולם לא יצליחו לספק לכם את החיוך המקווה עליו אתם חולמים, אם הן בגוון צהבהב. ישנן מספר אפשרויות להלבנת שיניים, הנה כמה מהן:
 • הלבנה במרפאה – הלבנה מקצועית שמבטיחה הליך בטוח ולא פולשני להסרת כתמים עמוקים שנוצרו על אמייל השיניים. בטיפול זה מוחל ג׳ל הלבנה על השיניים ומופעלת מנורת UV במשך 15 דקות. ניתן לחזור על הטיפול 3-2 פעמים. בתוך פחות משעה תוכלו לעזוב את המרפאה עם שיניים לבנות יותר.
 • בליצ׳ינג – הלבנה שמשתמשת במי חמצן. בעוד שהלבנה בדרך כלל משחזרת את גוון השיניים הטבעי, שיטה זו מלבינה מעבר לגוון הטבעי.
 • ערכת הלבנה לשימוש ביתי –  ערכה זו כוללת מגש מותאם אישית, אם רופא השיניים מספק אותו, או רצועות המאפשרות יישום של ג׳ל הלבנה. ערכה זו לא מספקת תוצאות מידיות, אבל עדיין מסוגלת להסיר כתמים רציניים מן השיניים לאחר טיפול של כשבועיים.
 • משחת שיניים להלבנה – אומנם משחת השיניים מסוגלת להלבין שיניים, אך רופאי שיניים רבים לא ממליצים עליה בגלל שהיא עלולה לשחוק את מעטה האמייל המכסה את השיניים.
טיפים לחיוך מושלם

מעוניינים בטיפים לחיוך המושלם? צרו איתנו קשר עכשיו!

WhatsApp chat