עיסוי לגבר או עיסוי לאישה?

האם יש הבדל?

כאשר מדובר על עיסוי לגבר בוודאי רבים מרימים גבה ותוהים מה בעצם ההבדל בין עיסוי לגבר לבין עיסוי לאישה. ובכן, ראשית כל, אין להתעלם מכך שגופם של הגברים ושל הנשים שונה מאוד ולכן הצורה בה נעשה עיסוי לגבר (בדרך כלל מופעלת עליו יותר עצמה) שונים מאוד וייתכן כי מה שיהיה נעים לגבר לא יתאים כלל לאישה וכן להיפך.

למה טוב לעשות עיסוי לגבר?

עיסוי לגבר הוא טוב במיוחד מסיבה אחת פשוטה- גברים בניגוד לנשים הם בדרך כלל יותר מופנמים ואינם נותנים לעצמם את הדרור לשחרר את רגשותיהם ולספר על מכאוביהם ודאגותיהם וזה מתבטא היטב בגופם התפוס של הפציינטים הגברים אשר פשוט חייבים לעצמם למצוא מקום להשתחרר בו, אחרת זה לא יקרה בשום מסגרת אחרת כמעט חוץ ממקום בו ישנו עיסוי לגבר.

האם ניתן לעשות עיסוי לאחר ניתוחי גב?

עיסוי לגבר אמנם בנוי לספורטאים אשר חוו פציעות אולם צריך להיזהר במיוחד לאחר ניתוחי גב. מובן שכאשר תגיע למרפאה תעבור אבחון יסודי אצל ויטו, מומחה לפיזיולוגיה אשר למד במכללת רידמן, אך עם זאת תמיד לפני מגע בגבך לאחר ניתוח, חשוב מאוד לשאול רופא האם מותר לעשות עיסוי על מנת שלא יצא יותר נזק מתועלת.

ידע, מקצוענות ויכולת גבוהה

אם הידע המקצועי של המעסה חשוב לכם, ואתם רואים חשיבות רבה בכך שהטיפול יהיה טוב ואפקטיבי חשוב מאוד לפנות למעסה אשר ידע כיצד לאבחן אתכם כפי שצריך, ולהציע לכם טיפול אישי עם מחיר הוגן אשר יוציא אתכם מרוצים ובעיקר רפויים ומשוחררים.
אצל ויטו המעסה המומחה אשר למד את רזי המקצוע תוכלו לקבל את השירות הרצוי, באווירה נעימה, באזור נוח ושקט בתל אביב.
הקליניקה של  ויטו המעסה לא רק ממוקמת במקום נוח אלא גם מעוצבת באופן יפה מאוד ומטופח.
אצל ויטו אשר עיסוקו הוא עיסוי לגבר תוכלו לקבל שקיפות מלאה אודות מצבכם הרפואי, מחיריו קבועים והשירות תמיד אדיב עד מאוד.

לכל סוגי הטיפולים לגברים לחץ כאן

עיסוי מפנק לגברים
עיסוי מפנק לגברים