עיסוי מקצועי

זמנית, השירות לא יינתן בקליניקה

עיסוי מגבר לגבר

בעולם טיפולי הגוף והנפש נדמה לעיתים שסוג מסוים זה של טיפול שמור לקהל הנשים בלבד. בשנים האחרונות לא רק שאין זה נכון אלא שיש לא מעט גברים שהם בעלי מקצוע מובילים ומבוקשים ובזכות טיפול עמוק שלהם אפשר לשחרר כל שריר תפוס, כל תחושת מועקה ואפשר להמשיך הלאה ברוגע ותחושת שלווה שלא עוברת. כיום ישנם כמה וכמה סוגים של עיסויים וכאשר מתאימים את סוג העיסוי לבעיה או למקור הכאב - אין ספק שתחושת ההחלמה והשחרור קרובה מתמיד.


אילו סוגי טיפולים מוצעים לגברים כיום?


עיסוי קלאסי

אנו ממליצים על שיטת עיסוי זו שכוללת את כל אזורי הגוף, מהראש ועד לקצות בהונות הרגליים. העיסוי מתאים במיוחד לצורך שחרור, הענקת תחושת רוגע מושלמת והפגת מתחים או לחצים פיזיים ונפשיים. לאחר טיפול בעיסוי קלאסי תוכל להתגבר על בעיות שינה ולהגיע לשעת השינה רגוע הרבה יותר.


עיסוי רקמות עמוק

סוג עיסוי ייחודי זה מתאים בעיקר בנקודות או אזורים כואבים במיוחד או כאלה שיש בהם שרירים תפוסים. כמו כן - לאחר עיסוי זה ניתן להירדם בקלות יתרה ולכן מומלץ לבחור בו בשעות הערב או הלילה, בסיומו של יום העבודה. גם עיסוי זה משרה תחושה נעימה ורגועה בגוף ובנפש שנשארת למשך זמן רב.


עיסוי תאילנדי מסורתי

אנו ב- Forman מציעים התאמה אישית מלאה של הטיפול לגופו ולשריריו של כל מטופל. כאשר גבר מעניק עיסוי לגבר – המטפלים המוסמכים והמיומנים שלנו מכירים היטב את כל נפתולי גופו של המטופל וכך יכולים להבין לעומק מה מקור הכאב או המועקה שמטופל חש.


עיסוי רפואי

המסז' המושלם לגבר הספורטאי! אצלנו תזכה בהרפיית שרירים לאחר אימון, מאמץ פיזי או הכנת הגוף לקראת תחרות או מרוץ.


עיסוי מפנק

עיסוי לא חייב להתבצע עם מטרה פיזית בלבד, לעיתים הוא מתאים בתור מילוי המצברים הנפשיים והרגשיים, מה גם שאנשים רבים נהנים מעיסויי מגע ומקפידים על הזמנת עיסוי מפעם לפעם. הם רואים בעיסוי תדלוק פיזי ונפשי שעוזר להם לקיים את שגרת היומיום שלהם.


התאמה אישית של סוג הטיפול

אנו ב- Forman מאמינים שעיסוי לגברים צריך להתבצע על ידי גברים וחייב להיות מותאם באופן אישי לבעיה או לצורך של המטופל. זו הסיבה שברוב המקרים - אם לא בכולם - יתחיל התהליך אצלנו בשיחה בין המטפל למטופל כדי להבין את מטרת ההגעה שלו, מה הציפיות שלו ומה הבעיות או הקשיים הפיזיים שהוא חווה ורוצה להפיג.


אנחנו רוצים שתצא מרוצה ונעשה כל שביכולתנו לממש זאת! הצטרף לגברים רבים שדואגים לקבוע תור מעת לעת וכך מתחזקים את הגוף שלהם על בסיס קבוע וללא הפסקה. התחושה הטובה, הנעימה, הרגועה והמשחררת היא תחושה נפלאה שלא תרצה לוותר עליה ותרצה שתמיד תישאר בסדר היום הקבוע שלך.