​הסרת שיער במקומות אינטימיים

יותר ויותר גברים נוהגים היום להסיר שיער מהגב ומהחזה, אם מסיבות היגייניות, קוסמטיות, ואם כדי לקדם את הפעילות הספורטיבית שלהם. אמנם, הגב והחזה הם האזורים הנפוצים יותר, אבל לא מעט גברים מודרניים מאמצים בהתלהבות גם את המגמה החדשה של הסרת שיער בשעווה מאזורים אינטימיים יותר בגוף.

אין ספק שבשנים האחרונות הולך רפרטואר הטיפוח הגברי ומתרחב (החל ממניקור וטיפולי פנים וכלה בהסרת שיער), לכן זה לא מפתיע שגם האהדה לטרנד העכשווי, הסרת שיער שם למטה, הולכת וגוברת. זאת ועוד, אם בעבר גברים רבים העדיפו את הגילוח הוותיק והמוכר, היום רובם בוחרים בטיפול היעיל בשעווה שמבטיח מינימום של כאב ומקסימום הצלחה, גם לאותם בעלי עור בעייתי.

Manscaping – הסרת שיער לגבר המטופח

מחקר חדש שבוצע על ידי Skin Health Alliance בבריטניה, מצא כי יותר משליש מהגברים מודים בשמחה שהם בוחרים להיפטר משיער גם באזור המפשעה שלהם. לפי ממצאי המחקר, 31.7% מהגברים מגלחים או מורטים בשעווה את השיער באזורים האינטימיים בגופם, ו-10% נוספים הודו שהם מסירים שיער מהישבן. אזורים פופולאריים אחרים להסרת שיער הם הגבות (28.8%), החזה (20.1%), הגב (12.9%) והאוזניים והאף (41%).

הסרת השיער מגוף הגברים (או בלעז manscaping), שנחשבה פעם כטאבו, הפכה היום למקובלת יותר ויותר בזכות אנשי תקשורת שעברו טיפולי שעווה, והתעלולים של כוכבי סדרת הריאליטי הבריטית, TOWIE (The Only Way Is Essex). הסדרה עוקבת אחרי חבורת צעירים מאזור אסקס היוקרתי והפכה לתופעה תרבותית, לשונית ואופנתית.

בין אלה שמסירים את שיער המפשעה נמצא גם כוכב הסדרה TOWIE, מארק רייט, שמתגאה במה שהוא מכנה “שעווה דקורטיבית”. מארק מדגיש שנשים לא בהכרח רוצות גברים מחוספסים ורבות מהן מעדיפות את הגברים המטופחים שדואגים למראה החיצוני שלהם.

עוד מידע על שעווה לגברים.

המראה שלך – הוא זה שחשוב

אבל לא רק באנגליה, במלבורן למשל, בעל סלון יופי מספר שהלקוחות הזכרים גדל פי 3 במהלך 5 השנים האחרונות, כשרבים מהם מבקשים הסרת שיער גם מתחת לחגורה.

מחקר שערכה אוניברסיטת Filders מלמד ש-60% מהגברים ההטרוסקסואליים מתחת לגיל 50 מסירים את שיער הערווה, הגב או הישבן מדי פעם, כמעט שליש עושים זאת פעם או פעמיים בשבוע.

לפי המחקר, גברים חולקים היום את אותו סוג של דאגה לדימוי הגוף, שפעם היה נחלת הנשים בלבד. ראיות המחקר מצביעות על כך שחלה עלייה במספר הגברים שלא מרוצים מהגוף שלהם. פעם, הגברים יכלו להסתדר גם כשהם נראו כפי שנראו ובלבד שהחזיקו במשרה טובה והרוויחו הרבה כסף. היום, גברים, ובעיקר הצעירים שביניהם, מאמצים את האתוס החדש שמאמין כי “המראה שלך, הוא זה שחשוב”.

אט אט הופכת הסרת שיער הערווה ל”זרם המרכזי” בתחום טיפולי היופי לגברים, כשחלק מהגברים עושים זאת גם מסיבות ספורטיביות, כמו רוכבי אופניים ושחיינים שרוצים להגביר את המהירות שלהם.

הלקוח הגברי שמצטרף בימים אלה לטרנד של הסרת שיער בשעווה במקומות אינטימיים, הוא הגרוש החדש שמציע את עצמו שוב בשוק ההיכרויות. בעצם מגמה זו הופכת לנורמה בקרב גברים מתחת לגיל 40, כשחלקם מציינים שבת הזוג שלהם מעדיפה מפשעה נקיה משיער.

מעוניינים ב​הסרת שיער במקומות אינטימיים? צרו איתנו קשר עכשיו!