Tel Aviv - תל אביב

הסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים

יש אנשים שהם שעירים יותר מאחרים, ושיער באזור הישבן נחשב נורמלי לחלוטין. אם אתה נמנה על אנשים אלה ובכול זאת השיער בישבן גורם לך לאי נוחות רגשית או פיזית, זה בסדר גמור אם תבחר בטיפול מקצועי להסרת שיער בשעווה מהישבן.
כאשר מדובר בגברים, הסרת שיער במקומות אינטימיים, מתייחסת למעשה להסרת שיער לגברים בשני אזורים בגוף – הסרת שיער בישבן ובמפשעה

הסרת שיער בישבן

שיער בישבן נחשב לבעייתי רק אם זה מדאיג אותך או פוגע במידה מסוימת באיכות החיים שלך. למשל, אם אתה סובל מפוליקוליטיס (Folliculitis), גירוד, אי נוחות, או שיער הצומח פנימה לתוך העור.

מה גורם לצמיחת שיער בישבן?

הגורמים כוללים בין השאר: היסטוריה משפחתית או מקרים של היפרטריכוזה (Hypertrichosis) מקומית. יחד עם זאת, לכל אחד יכול לצמוח שיער בישבן באופן טבעי.

שיער הישבן הוא בדרך כלל דק ורך והוא משרת כמה מהפונקציות אותן משרת גם שיער הערווה. לדוגמה: גופם של בני האנוש היה מכוסה בעבר בשיער שנועד לשמור על חום גופם. האבולוציה היא זו שהפחיתה את שיעור הגוף של בני האדם.

למרות שחלק מהאנשים עשויים למצוא את שיער הגוף כלא אטרקטיבי, התכלית של השיער הוא להגן על כתמי עור מפני התחככות אלה באלה. אבל אם אתה באמת רוצה לסלק אותו מהגוף, היום, הסרת שיער בישבן היא בהחלט משימה קלה ואפשרית.

הסרת שיער במפשעה לגברים

הסרת שיער במפשעה לגברים היא חלק מהטיפוח הגברי של בני המילניום החדש.

שיער הערווה מתפתח במהלך ההתבגרות סביב איברי המין ונועד להועיל לבריאות הכללית שלך. הוא מגן על העור מפני שריטות וחתכים, מקטין את הסיכון לחלות במחלה המועברת במגע מיני ומקטין גם את הסיכון ללקות במצבי עור מסוימים.

למרות חשיבות שיער הערווה לבריאות, הגבר המודרני והמטופח מחפש היום אפשרויות מקצועיות להסרת שיער בשעווה באזור המפשעה. אם אתה מעוניין בטיפוח זה, קח בחשבון כי טיפול בשעווה לגבר שנעשה באופן מקצועי, יהיה הרבה יותר בטוח ולעתים פחות כואב מהטיפול הביתי.

יותר ויותר גברים נוהגים היום להסיר שיער מהגב ומהחזה, אם מסיבות היגייניות, קוסמטיות, ואם כדי לקדם את הפעילות הספורטיבית שלהם. אמנם, הגב והחזה הם האזורים הנפוצים יותר, אבל לא מעט גברים מודרניים מאמצים בהתלהבות גם את המגמה החדשה של הסרת שיער בשעווה מאזורים אינטימיים יותר בגוף.

אין ספק שבשנים האחרונות הולך רפרטואר הטיפוח הגברי ומתרחב (החל ממניקור וטיפולי פנים וכלה בהסרת שיער), לכן זה לא מפתיע שגם האהדה לטרנד העכשווי, הסרת שיער שם למטה, הולכת וגוברת. זאת ועוד, אם בעבר גברים רבים העדיפו את הגילוח הוותיק והמוכר, היום רובם בוחרים בטיפול היעיל בשעווה שמבטיח מינימום של כאב ומקסימום הצלחה, גם לאותם בעלי עור בעייתי.

Manscaping – הסרת שיער באזורים אינטימיים לגבר המטופח

מחקר חדש שבוצע על ידי Skin Health Alliance בבריטניה, מצא כי יותר משליש מהגברים מודים בשמחה שהם בוחרים להיפטר משיער גם באזור המפשעה שלהם. לפי ממצאי המחקר, 31.7% מהגברים מגלחים או מורטים בשעווה את השיער באזורים האינטימיים בגופם, ו-10% נוספים הודו שהם מסירים שיער מהישבן. אזורים פופולאריים אחרים להסרת שיער הם הגבות (28.8%), החזה (20.1%), הגב (12.9%) והאוזניים והאף (41%).

הסרת השיער מגוף הגברים (או בלעז Manscaping), שנחשבה פעם כטאבו, הפכה היום למקובלת יותר ויותר בזכות אנשי תקשורת שעברו טיפולי שעווה, והתעלולים של כוכבי סדרת הריאליטי הבריטית, TOWIE (The Only Way Is Essex). הסדרה עוקבת אחרי חבורת צעירים מאזור אסקס היוקרתי והפכה לתופעה תרבותית, לשונית ואופנתית.

בין אלה שמסירים את שיער המפשעה נמצא גם כוכב הסדרה TOWIE, מארק רייט, שמתגאה במה שהוא מכנה “שעווה דקורטיבית”. מארק מדגיש שנשים לא בהכרח רוצות גברים מחוספסים ורבות מהן מעדיפות את הגברים המטופחים שדואגים למראה החיצוני שלהם.

עוד מידע על שעווה לגברים.

המראה שלך – הוא זה שחשוב

אבל לא רק באנגליה, במלבורן למשל, בעל סלון יופי מספר שהלקוחות הזכרים גדל פי 3 במהלך 5 השנים האחרונות, כשרבים מהם מבקשים הסרת שיער גם מתחת לחגורה.

מחקר שערכה אוניברסיטת Filders מלמד ש-60% מהגברים ההטרוסקסואליים מתחת לגיל 50 מסירים את שיער הערווה, הגב או הישבן מדי פעם, כמעט שליש עושים זאת פעם או פעמיים בשבוע.

לפי המחקר, גברים חולקים היום את אותו סוג של דאגה לדימוי הגוף, שפעם היה נחלת הנשים בלבד. ראיות המחקר מצביעות על כך שחלה עלייה במספר הגברים שלא מרוצים מהגוף שלהם. פעם, הגברים יכלו להסתדר גם כשהם נראו כפי שנראו ובלבד שהחזיקו במשרה טובה והרוויחו הרבה כסף. היום, גברים, ובעיקר הצעירים שביניהם, מאמצים את האתוס החדש שמאמין כי “המראה שלך, הוא זה שחשוב”.

אט אט הופכת הסרת שיער הערווה ל”זרם המרכזי” בתחום טיפולי היופי לגברים, כשחלק מהגברים עושים זאת גם מסיבות ספורטיביות, כמו רוכבי אופניים ושחיינים שרוצים להגביר את המהירות שלהם.

הלקוח הגברי שמצטרף בימים אלה לטרנד של הסרת שיער בשעווה במקומות אינטימיים, הוא הגרוש החדש שמציע את עצמו שוב בשוק ההיכרויות. בעצם מגמה זו הופכת לנורמה בקרב גברים מתחת לגיל 40, כשחלקם מציינים שבת הזוג שלהם מעדיפה מפשעה נקיה משיער.

מעוניינים בהסרת שיער באזורים אינטימיים לגברים? צרו איתנו קשר עכשיו!