טיפולי פנים

טיפולי פנים לגבר

כל הטיפולים והשירותים שלנו זמינים עבור גברים בכול הגילאים ועם כל סוגי העור. שלא כמו ׳סלון יופי׳ שבו האווירה והעיצוב הם בדרך כלל נשיים – הקליניקה שלנו שונה ומעוצבת במיוחד עבורך! טיפולי הפנים שלנו נעשים על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים, שמספקים חוויה מפנקת וטיפול מקצועי בחדר פרטני מרגיע.

אם זו הפעם הראשונה שבה אתה מגיע אלינו כדי לקבל טיפולים קוסמטיים לגברים, נבהיר לך כבר עכשיו שטיפול אחד בלבד כנראה לא יעשה את העבודה. כדי שנוכל לתת מענה מוצלח לבעיות העור הייחודיות שלך, יהיה עליך להמשיך בשגרת טיפוח, לעקוב אחר ההוראות המקצועיות שלנו ולהשתמש במוצרי טיפוח לגבר שנתאים לך אישית.

חשוב להבין מן ההתחלה כי שגרת תחזוקה מקצועית זו היא חלק בלתי נפרד מהטיפול שקיבלת בקליניקה שלנו. במהלך הטיפול נעניק לך הסבר מלא והמלצות לגבי המשך התחזוקה היומיומית, לקבלת התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

באופן כללי, אנחנו מציעים לך טיפול פנים משולב Premium, שכולל מספר טכניקות המשולבות בטיפול אינטנסיבי אחד שנמשך בין 90 ל-120 דקות.

 

קוסמטיקה לגברים – שלבים למראה מטופח

הקליניקה המיוחדת שלנו, 4MANTTLV, מציעה מכון קוסמטיקה לגברים, המתמחה בטיפוח הגבר באמצעות טיפולים מיוחדים המתחילים בבדיקה מעמיקה וממשיכים באבחון יסודי ובטיפול מותאם אישית.

בדיקה: במפגש הראשון תעבור בדיקה על ידי ויטו, הבעלים והמנהל של הקליניקה, ומומחה הן לטיפולים אסתטיים והן לטיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים. ויטו יבדוק היטב את סוג העור ואת הבעיות המאפיינות את העור שלך.

אבחון: על סמך בדיקה זו נוכל לאבחן במדויק את מצב העור. במהלך הטיפול, שלב אחרי שלב, יוכל המטפל להכיר יותר ויותר את מצב העור שלך ולקבל תמונה ברורה לגבי הדרכים המתאימות לשיפור מצב העור שלך.

טיפול בסיסי: לאחר האבחון מגיע שלב הטיפול הבסיסי שכולל:

 • ניקוי פנים לגבר
 • פילינג מקצועי למטרות שונות
 • התפחה וחימום עור הפנים בעזרת חומרים פעילים ומכשור מיוחד.

שלב זה נועד ליצור עור פנים נקי, רך ומוכן להמשך הטיפול בעור הפנים.

טיפול פנים בשיטת המיקרודרמברזיה (Microdermabrasion)

 לטיפולי הפנים אנחנו משתמשים בשיטות הטכנולוגיות העדכניות ביותר עליהן נפרט להלן.

טיפולי פילינג – שתי שיטות לדוגמה

שיטת המיקרודרמברזיה?

שיטת המיקרודרמברזיה משתמשת במכשיר המאפשר לבצע הליך זעיר פולשני כדי לחדש את הגוון ואת המרקם הכללי של העור. טיפול זה מצעיר ומחדש את העור שלך בעזרת פילינג מכני משוכלל, נטול כאבים ובטוח, שמסוגל לספק תוצאות נהדרות.

 

קוסמטיקאית לגברים, משתמשת במכשיר למיקרודרמברזיה הכולל מטוש מיוחד עם משטח מחוספס המשפשף בעדינות את שכבת העור החיצונית. בסופו של דבר פילינג זה מחדש את עור הפנים ומעניק לו מראה צעיר ורענן.

טיפול במיקרודרמברזיה עשוי לשפר את:

 • נזקי השמש
 • כתמי הגיל
 • צלקות האקנה
 • המלזמה (melasma) – הפרעת פיגמנטציה המאופיינת בכתמים כהים על העור
 • ומצבים אחרים הקשורים לעור

הטיפול במיקרודרמברזיה מאפשר:

 • הפחתת קמטוטים
 • צמצום צלקות וצלקות פוסט-אקנה
 • טיפול בפיגמנטציה בפנים
 • כיווץ נקבוביות ופגמים אסתטיים אחרים
 • החלת מוצרי הזנה או ריפוי כדי לעודד חדירת חומרים פעילים אלה לתוך שכבות העור העמוקות

כיוון ששיטת המיקרודרמברזציה מפעילה תהליכי רגנרציה (גידול מחדש של רקמות) של תאי אפידרמיס, היא מעודדת ייצור אלסטין וקולגן שאחראים ליצירת עור גמיש ורענן.

כמה טיפולי מיקרודרמברזיה נדרשים לי?

המטפל יבחן את רמת ההשפעה של המיקרודרמברזיה על העור שלך, ועל פי אבחון זה יקבע את מספר הטיפולים הנדרשים במקרה שלך.

לאחר רצף אינטנסיבי של ניקוי פילינג, נגיע לשלב החשוב ביותר בדרך לשיקום עור הפנים – החדרת חומרים בעזרת קור בשיטה מיוחדת של 4MANTLV.

כל הטיפולים הללו נועדו להשאיר אתכם עם עור פנים נקי ללא סימנים אדומים וגירויים בלתי רצויים.

טיפול פנים לגבר במכשיר חדשני – Carboxytherapy

טיפול פנים זה אינו פולשני והוא נעזר במכשיר שכולל קפסולות פחמימות ייחודיות וג׳ל, המורכבים מחומרים טבעיים מזינים מאוד. במגע זה עם זה, נוצרת תגובה כימית על פני העור. למעשה, נוצר מעין ׳קצף׳ של פחמן דו חמצני (CO2), בעל התכונות הייחודיות. הקצף חודר לגוף, מגביר את חימצון העור. כתוצאה מכך מואצת זרימת הדם, משתפר ניקוז הלימפה והמטבוליזם מואץ אף הוא. בשיטה זו אפשר לטפל כמעט בכול אזורי העור.

טיפול זה מאפשר:

 • ניקוי עור יעיל ועדין
 • חמצון העור
 • הלבנת העור
 • חידוש מיחזור העור
 • הזנת העור בחומרים מזינים
 • פילינג רך

כל טיפולי הפילינג כוללים גם שלב שנקרא:  ניקוז קומדונים, כלומר ניקוי אותם שומנים ׳שחורים׳ בעור הפנים ומילויים.

טיפולי פנים נוספים המוצעים בקליניקה שלנו

אנחנו מציעים לך מגוון של טיפולי פנים המותאמים לעור הפנים שלך, כמו:

טיפולי מזותרפיה

טיפול לא פולשני המשתמש בזריקות ויטמינים, אנזימים, הורמונים ותמציות צמחים כדי להצעיר את העור ולהסיר עודפי שומן.

טיפול מולטי פלזמה

פתרון חדשני להעלמת קמטים, ולרענון מראה של עיניים עייפות, עור נפול וקמטי גיל בפנים. טיפול זה משתמש בדם שלך כדי לשפר את המראה שלך.

שיטה זו מגייסת באופן קוסמטי את גורמי הצמיחה הפעילים בדם העוברים שבעורקים שלנו, כדי לשפר את המראה ולהציע תוצאות מדהימות, ובאופן טבעי!

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בכתמי עור שנוצרים בדרך כלל מחשיפה לקרני ה- UV של השמש, ומהתבגרות. צבעי הכתמים נעים [מחום בהיר לשחור, וממוקמים לרוב באזורי העור החשופים לשמש – במצח, בפדחת הקרחת, בידיים, בפנים, בזרועות, בכתפיים וכן הלאה. הסרת כתמים בטכנולוגיות חדשניות תעזור לך להשיג עור צעיר יותר בגוון אחיד.

טיפול באקנה בלייזר

השימוש במכשיר לייזר מאפשר לנו להרוס את הבקטריה האחראית ליצירת האקנה. כאשר מופסקת פעילותה של הבקטריה