הסרת שיער בכל השיטות

כל סוגי הטיפולים להסרת שיער לגברים

בשנים האחרונות עלה חלקם של הגברים המסירים את שיער גופם באחוזים רבים. מגמה זו בולטת במיוחד בקרב בני נוער וגברים צעירים. רבים מבני ה-16 עד 24 מסירים שיער מהאזור האינטימי ומבית השחי, ושיעור הגברים הצעירים המסירים את שיער גופם באופן קבוע, מתחיל להשתוות לשיעור הנשים באותה קבוצת גיל.

למרות שגוף חלק הוא עדיין המראה המצופה מנשים, יותר ויותר גברים נוטים להאמין שגם הם צריכים להסיר את שיער הגוף, וחלקם גם פונים לעזרתה של קוסמטיקאית לגברים, המיומנת בשיטות השונות להסרת שיער לגברים. מגמה זו באה לביטוי גם בהיצע הרחב של המוצרים והתכשירים שמוצגים למכירה בחנויות.

כשכול השיטות להסרת שיער, בין אם בשעווה או בלייזר, נמצאות תחת קורת גג אחת, תוכל להבטיח שתקבל את הפתרון המתאים להסרת שיער בכול אזור בגוף שלך.

הסרת שיער בלייזר לגברים

יותר ויותר גברים הנחושים בדעתם להיפטר מעודפי שיער הגוף פונים לפתרון בטוח ומדעי זה, כדי לזכות בעור נקי וחלק משיער.

 

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא הליך שבו משתמשים במכשיר לייזר המכוון קרן לייזר ספציפית לזקיק השיער. הקרן משביתה את מחזור הרבייה של השיער, מבלי לפגוע בעור. הליך טיפולי זה להסרת שיער יכול לפתור את הבעיות שיוצר גילוח השיער כמו:

  • שער שצומח אל תוך העור
  • פריחות
  • או גירוד וכאב

הליך הסרת שיער בלייזר הוא אידיאלי לגברים המעוניינים בהסרה לצמיתות של שיער הגוף:

  • שיער בפנים
  • שיער בגב
  • או שיער בחזה

קליניקה מקצועית ומנוסה בהסרת שיער בלייזר לגברים, המשתמשת במכשירים הטכנולוגיים המעודכנים ביותר, יכולה להבטיח תוצאות נהדרות.

קח בחשבון שהסרת שיער בלייזר דורשת מספר טיפולים, יחד עם זאת תגלה הבדל משמעותי כבר לאחר הטיפול השני או השלישי. מטפל מנוסה בוחן את סוג העור והשיער שלך לפני שהוא יוצר תוכנית טיפולית בהתאמה אישית.

 

הסרת שיער במקומות אינטימיים

כגבר, אתה מבלים חלק גדול מהחיים בגילוח. ואתם מבלה הרבה יותר זמן בפחדים, בהימנעות או בניסיון לגלח את שיער הערווה שלך בעצמך. אצל גברים במיוחד, הטיפוח באזור האינטימי הוא די מבלבל – או שהוא שעיר מדי או שהוא לא שעיר מספיק.

השאלה הראשונה היא: למה לעזאזל הגברים מתגלחים שם מלכתחילה? זאת, במיוחד כשיש אנתרופולוגים המתייחסים לשיער הערווה של אבות אבותינו כמו אל רעמת האריה. כלומר, שיער הערווה נועד להרשים ולהרתיע את הזכרים האחרים. אבל במאה ה-21 הסיבה כנראה נובעת יותר מטרנדים חדשים בתחום הטיפוח הגברי מאשר ממניעים שבטיים עתיקים.

אם אתה שוקל להתגלח שם למטה בעצמך, הנה מה שיש למחקר להגיד על זה: העור בשק האשכים ייחודי מאוד מבחינת המבנה שלו. הוכח כי אזור זה לוכד כמויות אדירות של חיידקים. כשאתה מגלח בעצמך את שיער הערווה, אפילו החתך הקל ביותר עלול לגרום לחדירת החיידקים לתוך החתך, ולגרימת זיהומים חמורים.

לכן, אם החלטת להסיר שיער מהאזור האינטימי, עדיף להפקיד את המלאכה בידיו של מטפל מקצועי.

 

הסרת שיער בשעווה לגברים

בדמיון שלך, שעווה לגבר בין אם בבית או בקליניקה, נשמעת כנראה כמו עינויים שלא ברא השטן. משיכה חדה, צרחות אימים והגוף מתחיל לרעוד מפחד. אבל הנה מה שחשוב באמת: אם אתה נחוש בדעתך להסיר את השיער מהגוף צריך איכשהו לסלק אותו. ונדרשת גמישות מיוחדת כדי לגרום לסכין הגילוח לגלח בדיוק את השטח הנכון בגב, או להימנע מיצירת חזה מגרד ומגורה. הדרך היחידה למנוע את שתי התופעות הכואבות הללו, היא שימוש בשעווה הטובה והישנה.

אז לפני שאתה מחליט לרכוש שעווה, עדיף לדעת בדיוק לאיזה חלק בגוף השעווה מיועדת וכיצד בדיוק צריך להשתמש בה.

כקליניקה המתמחה בהורדת שיער, אנחנו מבטיחים לכם שהעינוי שאתה מדמיין ממש לא דומה לחוויה של הסרת שיער בשעווה במכון מקצועי. למעשה, תוכלו להפוך את הטיפול בשעווה מסיוט נוראי ומלא שיער, לחלום חלק ונקי משיער.

הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים אצל גברים, גם היא צומחת בשנים האחרונות:

  • הולך וגדל מספרם של הגברים הבוחרים למרוט או לגלח את הגבות,
  • עולה גם הפופולריות של הסרת השיער העודף מהאף ומהאוזניים הגבריים,
  • שלא לדבר על גברים הבוחרים בסידור זקן קבוע, כדי להיראות מטופחים בכול עת.

למרות הפופולריות הגוברת של הסרת השיער בפנים, עדיין הזקן נחשב לטרנד עכשווי. קרוב ל-50% מהגברים הם בעלי זיפים בני שלושה ימים, לכ-20% יש זקן קצרצר וכ-7% מהגברים מגדלים זקן מלא. עם זאת, רוב הגברים מסכימים שחשוב מאוד לא להזניח את הזקן ולהקפיד על זקן מטופח.

 

עיצוב גבות וסידור זקן

עיצוב גבות לגברים

הגבות שלך הן אחת מתכונות הפנים שאתה יכול לעצב בקלות כדי להיראות טוב יותר ומטופח יותר. הגבות הטבעיות שלך מהוות אינדיקציה טובה לסגנון הגבה המתאים לך ביותר.

אם תבחר לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולטפל בגבות שלך, תבחין די מהר שמראה הפנים שלך בהיר יותר, נקי יותר וחד יותר. ניתן היום לפסל בלייזר לא רק את הגבות שלך אלא גם את הזקן.

 

סידור זקן בלייזר

 זקן בן יומיים הוא קלאסיקה מודרנית והוא מתאים במיוחד למי שלא רוצה לטרוח ולהתגלח כל יום. זה גם דורש עבודה, ולמי יש זמן? האמת היא שרוב הגברים, שעוסקים בפעילות הסקסי של גידול זקן, מבלים בסופו של דבר המון זמן מול המראה. הסיבה לכך היא שלשיער הפנים יש דרך להתפתל במורד הפנים או הצוואר, בכתמי שיער לא מסודרים, ובסופו של דבר יש צורך לקצץ את קצוות הזקן. זה אומר להפעיל את התער בזהירות רבה.

כאן יש הוכחות לכך שפיסול זקן בלייזר עובד! ולמעשה, הלייזר הוא הפתרון האולטימטיבי לגבר עם זקן שרוצה לשמור על מראה מטופח באופן קבוע.