הסרת שיער בלייזר

השירותים שלנו

הסרת שיער גוף נחשבה פעם לבעיה של נשים, או למשהו שמתאים רק לגברים שחיינים, רקדנים או בוני גוף (Body Builders). אולם עמדות אלה משתנות לאחרונה. בני דור המילניום רוצים לפנק את עצמם באפשרויות האסתטיות לטיפול בשיער הגוף. ולמה לא?

על הטיפול להסרת שיער בלייזר בקליניקה שלנו

המטפל המוסמך במכון היופי שלנו 4MAN:

 • משתמש במכשיר לייזר חדשני המשדר את קרן הלייזר וממקד אותה ישירות לזקיק השיער.
  מקפיד שהאנרגיה התרמית תפגע רק בבסיס הזקיק, ותשאיר את הרקמה הסובבת אותו ללא כל פגע.

כתוצאה מכך, הזקיק ימות והצמיחה המחודשת של השיער בעתיד, תיעצר. בתוך כשבועיים לאחר הטיפול יתחיל השיער באזור המטופל להיעלם.

למרות שהשיער ייראה דקיק ופחות מורגש כבר לאחר טיפול אחד בלבד, תצטרך לחזור לכמה טיפולים נוספים, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
ברוב המקרים, נקבע לך את הטיפול הבא לאחר כ-4 עד 6 שבועות, תלוי בשלב הצמיחה הטבעי של השיער שלך.

שאלות נפוצות

גוף חלק משיער הוא אחת הדרכים הקלות והמקובלות ביותר לשמירה על מראה גברי מטופח, שמציעה לכם הקליניקה שלנו, 4MAN. הטכניקות שלנו להסרת שיער בלייזר לגבר, יסירו כמעט לחלוטין את זקיקי השיער ויסייעו לכם להיפטר מעודפי השיער ולשמור על גוף נקי ומסודר בשיטות המותאמות להסרת שיער בלייזר או בשעווה מאזורי הגוף השונים:

 • מהגב
 • מהחזה
 • מבית השחי
 • מהרגליים ומהזרועות
 • מהגבות
 • מהמפשעה
 • מהזקן

יש עדיין לא מעט גברים שמתמודדים עם הסרת שיער מהגוף בדרך הישנה. הם משתמשים באותו סכין גילוח בו הם מגלחים את הפנים. אבל מה עושים כשצריך לגלח שיער באזור שקשה להגיע אליו לבד? הסרת שיער בלייזר בקליניקה המקצועית שלנו 4MAN, היא הדרך הטובה ביותר.

איך זה עובד?

 • במהלך הסרת השיער, המכשיר החדשני שלנו הפועל בשיטת DPC, פולט קרן לייזר שנספגת על ידי הפיגמנט בשיער (המלנין).
 • אנרגיית הלייזר מומרת לאנרגיה תרמית הפוגעת בזקיקי השיער המייצרים את השערות.
 • נזק זה מעכב את צמיחת השיער העתידית.

הליך קל ונוח זה מאפשר לנו להציע לך מגוון טיפולים להסרת שיער, כולל עיצוב זקן בלייזר.

תוצאות טובות תוכל לראות כבר לאחר הטיפול הראשון, אבל יידרשו מספר טיפולים נוספים עד שהשיער יוסר לצמיתות. לאחר כ-6-4 טיפולים, כל 4 שבועות, תהנה מירידה של 80%-70% בצמיחת השיער.

הליך הסרת השיער בקליניקה שלנו, 4MAN, נמשך בין 60-15 דקות, תלוי באזור המטופל. לדוגמה:

 • הסרת שיער מהגב או הרגליים, עשויה להימשך שעה או שעתיים,
 • ואילו הסרת שיער מהגבות או סידור זקן בלייזר, כחלק מטיפוח פנים לגבר עשויה להסתיים לאחר מספר דקות בלבד.

הליך הסרת השיער בלייזר זוכה בדרך כלל לרמת שביעות רצון גבוהה מהמטופלים, כי הטיפול:

 • כמעט נטול כאב
 • כרוך בטיפולים קצרים יחסית
 • מבטיח תוצאות ארוכות הטווח

אחת המוסכמות הנפוצות והשגויות היא שהסרת שיער בלייזר אינה בטוחה לבעלי עור כהה, עם רמות גבוהות של מלנין. אם הגעת לטיפול והמטפל סיפר לך שמכשיר הלייזר שלו לא יוכל להתמודד עם גוון העור הכהה שלך, כנראה שהמכשיר שלו ישן מאוד.

המיתוס הזה, הנוגע לבעלי עור כהה, נולד בתקופה שבה אנשים עם עור כהה טופלו במכשיר לייזר שהותיר תופעות לוואי כמו היפר-פיגמנטציה והיפו-פיגמנטציה – כתוצאה מטיפול באורך גל לא נכון.

הקליניקה שלנו, 4MAN, מצוידת במכשיר חדשני מושלם לכול גווני העור: הן לבעלי עור כהה והן לבהירי העור.

הסרת שיער בלייזר היא כמו נס משמיים לגברים שרוצים להיפטר לחלוטין משיער עודף בגוף, אבל האם היא עלולה להיות מסובכת לגברים עם עור כהה?

חשוב להבין שהסרת שיער בלייזר מסוגלת לפגוע רק בשיער שנמצא בשלב הצמיחה הפעיל שלו. עם זאת, הסרת שיער בלייזר משתנה מגבר לגבר ותלויה בסוג השיער של המטופל. בנוסף, נדרשים מספר טיפולים להסרת השיער לצמיתות, עד שהזקיק לא יוכל לתמוך עוד בצמיחת השיער.

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר הנה כמה דברים שמומלץ לעשות לפני שתתחיל בהליך להסרת שיער בלייזר:

 • הפסק להשתמש בשעווה – כיוון שהסרת שיער בלייזר פועלת על ידי התמקדות בשורשי השיער, חשוב לא למרוט את השיער באזור המטופל לפחות 6-4 שבועות לפני הטיפול בלייזר.

 • לגלח את האזור – אמנם מומלץ לא להסיר שיער בשעווה לפני הטיפול בלייזר, אבל אפשר לגלח אותו במהלך 48-24 שעות לפני הטיפול. למרות שהשיער לא נראה לעין, הלייזר עדיין מסוגל לכוון את הקרן לפיגמנט שנמצא בשורש השיער. גילוח האזור אף נדרש כי הוא מקטין את הסיכוי לכוויות בעור באזור הטיפול.

 • להימנע מחשיפה לשמש – במשך שבועיים לפני הטיפול להסרת שיער בלייזר, חשוב שהאזור המטופל לא יהיה חשוף לשמש. לא רק שהשיזוף עלול להוביל לשינוי גוון העור לאחר הטיפול בלייזר, אלא שכוויות השמש עלולות לגרום לשלפוחיות ולרגישות בעור. קשה לטפל בעור שנפגע מכוויות שמש קלות, ויהיה צורך לדחות את הטיפול. לכן, אם אתה יוצא לאור השמש, בתקופה שלפני הטיפול, הקפד להשתמש בקרם הגנה, ולכסות את האזור המטופל.

 • אל תשתמש בחומרים להלבנת השיער – כאמור, הסרת שיער בלייזר פועלת על ידי מיקוד הקרן בשורשי השיער. הפיגמנט (צבע השיער) ממוקם בשורש השיער וסופג את קרן הלייזר שבסופו של דבר תשמיד את השיער לצמיתות. כאשר מלבינים את השיער, זה משנה את הפיגמנט ומקשה על ההתמקדות של קרן הלייזר עם חיסול זקיק השיער.

מספר הטיפולים שיידרשו במקרה שלך תלוי בצבע השיער שלך ובגוון העור שלך. בדרך כלל נדרשים בין חמישה עד עשרה טיפולי לייזר, על מנת להסיר את השיער לחלוטין.

יש מחקרים קליניים לפיהם מטופלים הצליחו להיפטר מכ-80% מהשיער שלהם לאחר סדרה של 6 טיפולים להסרת שיער בלייזר.

במהלך ההתייעצות האישית שלך, המומחה שלנו יעזור לך להעריך את מספר הטיפולים שתצטרך לעבור כדי להשיג את התוצאות הרצויות. תכניות הטיפול שלנו מותאמות לצרכים וליעדים האישיים שלך.

שעווה היא אפשרות נוספת להסרת שיער מאזורי הגבות, האוזניים, הצוואר, הרגליים, הגב, החזה, הזרועות או בית השחי. אמנם, אפשר לשקול גם הסרת שיער במקומות אינטימיים בשעווה, אבל זכרו שזו הטכניקה הכי כואבת ולכן לא מומלצת.

תלישה מהגוף של כל כך הרבה שערות במכה אחת, עלולה להיות מלווה בתופעות לוואי שליליות. לכן, חשוב במיוחד לטפל היטב בעור במקום שבו הוסר השיער. קרם עור אנטי-בקטריאלי יסייע לך בהתמודדות עם גירויים בעור או עם זיהומים שעלולים לצוץ לאחר השימוש בשעווה להסרת השיער.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על השיטות שלנו להסרת שיער בלייזר או בשעווה, צור קשר ותוכל לראות מה אומני היופי שלנו יכולים לעשות עבורך.