כל מה שחשוב לדעת על הסרת שיער בלייזר

אם אתם שוקלים הסרת שיער בלייזר, כדאי ללמוד כמה דברים על שיטה זו. ברור שקל להתפתות אחר ההבטחות לחיים נטולי זיפים בפנים או שיער על הגב, אבל מאוד חשוב שתקראו קודם את העובדות, כדי לוודא שטיפול זה מתאים לכם.

יש אפשרויות שונות להסרת שיער, החל משעווה, דרך שימוש בחוט, וכלה בגילוח או במריטת שיער בפינצטה, אבל הסרת שיער בלייזר היא אחת האפשרויות הבודדות שמציעה לכם להיפטר משיער הגוף שלכם באופן קבוע או למשך זמן רב, אם זה מה שאתם רוצים.

הסרת שיער בלייזר – איך זה עובד?

הסרת שיער בלייזר היא טיפול המשתמש במכשיר לייזר הממקד את קרני הלייזר בזקיקי השיער כדי לפגוע בצמיחת השיער העתידית. הסרת שיער בלייזר עובדת למעשה על ידי העברת קרן הלייזר דרך הפיגמנט בשיער. קרן זו מומרת לאנרגיית חום והיא פוגעת בזקיק השערה וממיתה אותו.

בשונה משיטות אחרות להסרת שיער, הדורשות לחזור על פעולת ההסרה שוב ושוב, כדי לסלק את השיער הלא רצוי שצמח, הטיפול בלייזר מציע פיתרון לטווח הארוך עם תוצאות מתמשכות.

התוצאה הסופית של הטיפול בלייזר היא עור חלק וחסר שיער בטבעיות, כשהטיפול עצמו גם מפחית באופן קבוע את כמות השיער שישוב ויצמח.

טיפול פנים

הסרת שיער בלייזר לגברים

לפני שאתם מתנסים בהסרה בלייזר מומלץ להשתמש במכונת גילוח כדי להסיר את השער. זאת משום שהלייזר יכול להגיב לשיער שצומח על פני העור, מה שעלול לגרום לגירוי כלשהו ואולי גם לריח שיער שרוף.

אגב, הרעיון שגילוח השיער גורם לצמיחת שיער כהה ועבה יותר מקודמו, הוא לאמתו של דבר לא יותר ממיתוס נפוץ.

הסרת שיער בלייזר בפנים

לא משנה אם אתם גברים או נשים המבקשים הסרת שיער בלייזר בפנים. קיימת היום זמינות לשני המינים להשתמש בלייזר כדי להסיר שיער מיותר מהפנים.

הפנים הם המקום שממקד את תשומת הלב של כולם. אם לאישה יש שיער על הפנים, זה מוריד את רמת הביטחון שלה.

הטיפול בלייזר יכול להגיע לרמת החלקה מושלמת, ולסייע לנשים להיפטר מחוסר הביטחון במראה הפנים שלהן.

  • אזורי טיפול נפוצים אצל נשים הם: שפתיים עליונות, לחיים, סנטר ופאות.
  • אזורי הטיפול הנפוצים אצל גברים הם: החזה, הזקן, הגב והצוואר.

עיצוב זקן בלייזר

לגברים רבים נמאס לגלח את פניהם כל בוקר, זה דורש זמן רב וגם עלול לגרום לגירוי בעור, לחתכים ולשערות חודרניות. הסרת שיער בלייזר לגברים הופכת יותר ויותר פופולרית בימים אלה.

גברים מתחילים להבין שהסרת שיער בלייזר לא מיועדת רק לנשים. וזה לא מפתיע שגברים מתחילים להתמסר לנוחות שמציע להם הלייזר מבחינת היכולת להפסיק להתגלח או להפסיק לעצב את הזקן מחדש בכל פעם שהזקן שב וצומח.

היום, יותר ויותר גברים מאמצים טכנולוגיה זמינה זו כדי לוודא שהם נראים במיטבם, בלי הטרחה הכרוכה בשיטות האחרות להסרת שיער.

לעוד מידע על סידור זקן בלייזר.

מאיזה גיל מותר לבצע הסרת שיער בלייזר?

אף אחד לא מעוניין להתהלך עם שיער גוף עודף, והחדשות הטובות הן שאין זמן לא נכון להסרת שיער בלייזר. האם יש גיל אידיאלי לפנייה לטיפול? למרבה המזל, אין גיל אחד בו נכון לקבל טיפול זה. בין אם אתם בני 19 או 90, אתם יכולים להפיק תועלת מהאפשרות להיפטר משיער לא רצוי. מכיוון שטיפול זה בטוח לחלוטין אין חששות לגבי הגיל.

עד איזה גיל אפשר לבצע הסרת שיער בלייזר?

כפי שכבר הבנתם מהשאלה הקודמת, אפשר לבצע הסרת שיער בלייזר גם כשאתם בגיל השלישי, אפילו מעבר לעשור התשיעי של חייכם.

מאיזה גיל גברים יכולים לבצע הסרת שיער בלייזר בגב ובכתפיים?

הגיל הטוב ביותר לפנות לטיפול הוא הגיל שבו אתם נמצאים כאשר אתם מבחינים לראשונה בשיער הלא רצוי בגב או בכתפיים, ומחפשים דרכים להתמודד עם מצב זה.

אם אתם עדיין בני נוער, אל תמהרו להאמין לאמירה ששיער הגוף פשוט ייעלם כשתגדלו. למרבה הצער, זה קורה רק לעתים נדירות. בדרך כלל, שיער לא רצוי שמופיע בשנות העשרה נוטה רק להחמיר עם הזמן.

טיפול בלייזר הוא אפשרות להסרת שיער הגוף שלכם אם השיער שצמח עבה מכדי שתוכלו להשתלט עליו בעצמכם ובמקומות שאתם לא רוצים שיגדל. קחו בחשבון שבהתאם לגילכם יתכן שתצטרכו לקבל את הסכמת ההורים לטיפול, אבל אין הגבלות אחרות.

האם הסרת שיער בלייזר היא בטוחה בריאותית?

הסרת שיער בלייזר היא למעשה תהליך מהיר ביותר ובטוח שנמשך בערך 20 דקות, כולל שיחה עם המטפל בתחילת המפגש.

הסרת שיער בלייזר לגברים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

על פניו נשמע שמדובר בהליך כואב, אבל זה לא באמת נורא. לפעמים הכאב יהיה מהיר וחד, ובדרך כלל זה כואב יותר לבעלי עור דק או כשהשיער מוסר באזורים שליד האף, הסנטר והרקות.

מה שיכול להפחית את הכאב, זה שימוש במכשיר לייזר יחד עם מנגנון קירור, שמזרים אוויר קר בנקודות בגוף שבהן עוברת קרן הלייזר. בנוסף, זה כואב יותר אם טמפרטורת הגוף גבוהה יותר (למשל, אם הגעתם לקליניקה לאחר הליכה מהירה ברחוב כדי להגיע בזמן לפגישה). חום + חום = אאוץ׳!

 

האם יש תופעות לוואי להסרת שיער בלייזר?

עבור רוב האנשים הסרת שיער בלייזר היא שיטה בטוחה להיפטר משיער במקומות לא רצויים, לצמיתות או למשך זמן ארוך.

הסרת שיער בלייזר בדרך כלל בטוחה. רוב האנשים המשתמשים בשיטה זו מגלים כי היא בטוחה וגם די נסבלת. לא נראה שקיימים סיכונים בריאותיים ארוכי טווח הקשורים להליך זה.

טיפול בלייזר יכול במקרים מסוימים לגרום לצמיחת שיער רבה יותר ועבה יותר. אך אל דאגה, אם השיער שלכם לא מתאים לטיפולי לייזר, המטפל שלכם יודיע לכם על כך.

אנשים מסוימים עשויים לחוות תופעות לוואי קלות לאחר הטיפול להסרת שיער בלייזר, ועליהם לבקש מהמטפל לבדוק כיצד הלייזר משפיע על אזור קטן בגופם, כדי לבדוק מה תהיה התגובה, עוד לפני שהלייזר יופעל על פני שטח גדול יותר.

כדי למנוע תופעות לוואי, יתכן שתצטרכו להימנע משימוש במוצרי היופי שלכם המכילים חומצות גליקוליות או קרם רטינול, יומיים לפני הטיפול ויומיים אחריו. בנוסף, מומלץ להימנע מפילינג כימי שבועיים לפני ואחרי הטיפול בלייזר.

 

האם אפשר לעשות הסרת שיער בכל הגוף?

ניתן לטפל בבטחה בהסרת שיער באמצעות לייזר בכל אזורי הגוף כולל:

  • פנים
  • זרועות
  • רגליים
  • קו הביקיני
  • חזה
  • או גב

שימו לב, כיוון שהסרת שיער בלייזר היא יעילה ביותר במקום בו השיער הוא הכהה ביותר והעור העדין ביותר, הסרת שיער בקו הביקיני מציעה טיפול פרמננטי מאוד.

האם אפשר להיחשף לשמש בזמן טיפולי הסרת שיער?

בנושא החשיפה לשמש, המטפל יכול לייעץ לכם מה הכי טוב עבורכם, אך בעיקרון קחו בחשבון שתצטרכו להימנע משיזוף ומחשיפה לשמש ככל האפשר, לא רק אחרי הטיפול אלא גם לפניו.

לכן, אם העור שלכם שזוף, תצטרכו להמתין עד שהשיזוף ייעלם לפני שתוכלו להתחיל בטיפול להסרת השיער בלייזר.

באופן כללי, מומלץ גם לא להגיע לחדר הכושר כ-24 שעות לאחר הטיפול בלייזר להסרת השיער.

החום מהלייזר נשאר על העור במשך שעות אלה, כך שחדר כושר, סאונה, מקלחת חמה או חשיפה לשמש – הם לא אופציה רצויה. אם לא תישמרו אתם מסתכנים ביצירת סביבה חמימה וידידותית להתרבות חיידקים.

 

 איפה כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר?

תמיד מומלץ לעבור טיפול להסרת שיער בלייזר בקליניקה שמעסיקה מטפל מוסמך ומיומן בשימוש במכשיר הלייזר להסרת שיער בטוחה וקלה.

 

כמה טיפולים צריך לטובת הסרת שיער בלייזר?

זה לוקח שבועיים עד שלושה שבועות לאחר הטיפול הראשון, עד שרואים הבדל, ובין 8 עד 12 טיפולים עד שמשיגים את התוצאה המלאה.

 

מתי רואים תוצאות בהסרת שיער בלייזר?

יש מטופלים המעידים שהחלו לראות תוצאות אמתיות לאחר 2 טיפולים (כלומר, 8 שבועות). חשוב להקפיד להגיע לפגישות בקליניקה באופן קבוע, מכיוון שזקיקי השיער נמצאים בשלבים שונים של צמיחה, כך שחשוב לוודא לשכל אחד מהזקיקים יש סיכוי לצוץ.

 

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

מחירי הסרת שיער בלייזר נקבעים לפי האזור המטופל לדוגמה:

  • הסרת שיער מבית השחי תעלה כ-140 שקלים
  • הסרת שיער מהמפשעה תעלה כ-187 שקלים

 

כמה עולה הסרת שיער בלייזר לגבר?

גם כאן העלויות תלויות באזור ממנו מוסר השיער, לדוגמה: הסרת שיער מהחזה, מהבטן, מהגב העליון או מהגב התחתון – תעלה כל אחת כ-187 שקלים.

שירותים נוספים במכון שלנו

טיפול בקמטים

טיפול בקמטים

טיפול בקמטים בשיטה מתקדמת הגיל והזמן נותנים את אותותיהם על עור הפנים וקמטים או סימנים של הזדקנות העור עלולים להופיע אצל כל אחד בשלב זה

קראו עוד »
טיפול מזותרפיה לגברים

טיפולי מזותרפיה

פתרון לצלקות, קמטים, עור רפוי ועור חסר חיוניות בעזרת מזותרפיה מתחילים להיות מוטרדים מהקמטים, העור הרפוי וכתמי הזיקנה? הסירו דאגה מלבכם…יש לנו מגוון טיפולים שיעזרו

קראו עוד »
טיפול באקנה לגברים

טיפול באקנה בלייזר

פצעוני האקנה הינם מקור לסבל ואי נוחות לאנשים רבים ברחבי העולם, המתמודדים עימם יום יום. השימוש בטכנולוגיה מבוססת אור יצר מהפכה בטיפול באקנה. הטיפולים הפכו

קראו עוד »
הסרת שיער בשעווה לגברים

שעווה לגברים

טיפול מקצועי, יעיל ומהיר. מתאים לכל סוגי השיער והעור. פתרונות מיוחדים לעור בעייתי לאחר טיפול . שימוש בחומרים איכותיים בהתאמה אישית. מינימום כאב מקסימום הצלחה.

קראו עוד »
טיפול פנים לגבר

טיפולי פנים לגבר

היום, יותר מתמיד, קיימת תחרות בין המבוגרים לבין החבר’ה הצעירים בעולם התעסוקה והקריירה, וגברים רבים מתחילים לחוש בה. נראה כי תחרות זו נובעת פחות מהמראה

קראו עוד »