Tel Aviv - תל אביב

הסרת שיער בלייזר בשיטת DPC לגברים

Omnimax עם טכנולוגיית הDPC

האם אי פעם חלמת שתוכל להיות חלק בכל איבר בגוף שרק תרצה?  

האם אי פעם דאגת בגלל הכאב שכרוך בכך? כעת ישנה דרך קלה ונוחה מאוד להסיר שיער לאורך זמן הודות לטכנולוגיית הDPC ומכשיר הOmnimax החדשני שאיתו אנו עובדים.

DPC היא טכנולוגיה עדכנית שאינה מכאיבה ושתוכננה במיוחד להפחית שיער לצמיתות מהר יותר, בנוחות רבה יותר ועם פחות טיפולים מאי פעם. הודות לטכניקת IN-Motion הרשומה כפטנט וטכנולוגיית המגע הקר של Omnimax, אתה יכול גם לטפל באיזורים רגישים ללא אי הנוחות שבוודאי חווית בעבר בטיפולי הסרת שיער אחרים. על ידי שימוש בטכניקה שדומה למשיחות מכחול, הטיפול עם מכשיר הOmnimax החדש יהיה קצר יותר, נוח יותר ויספק תוצאות טובות יותר.

מתאים לכל סוגי העור ובאישור משרד הבריאות

נוח יותר מרוב הטיפולים

ה-Omnimax עם טכנלוגיית הDPC מחמם בעדינות איזורים מתחת לעור בזמן שאת נותרת בתחושת נינוחות. אנשים רבים מתמקדים ברגליים, בזרועות, בקו האגן, בגב או בבטן, למרות שניתן לבצע גם טיפולים בפנים ובצוואר. אנשים רבים אמרו שטיפולי DPC עם Omnimax להסרת שיער דומים ל”עיסוי באבנים חמות.”

טכנולוגיה בתנועה

טיפול DPC הוא טיפול הסרת שיער במיטבו. הטכניקה מחממת בהדרגה את זקיקי השיער מתחת לעור עד שהם לא יכולים לייצר עוד שיער חדש. מכיוון שאביזר האור נמצא במגע מתמשך, איזור הטיפול יכול להיות רחב יותר והופך את הטיפול למהיר יותר. בנוסף, מנגנון עם קצה קירור הרשום כפטנט מבטיח שפני השטח של העור שלך תמיד יישארו קרירים ונעימים.

איך זה עובד?

בטוח לשימוש בכל סוגי העור במשך כל השנה. הפתרון הטיפולי להסרת שיער בלייזר עם מכשיר הOmnimax מתאים לכל סוגי העור, לרבות עור שזוף. אתה יכול לצפות לתוצאות מסדרה של טיפולים יחסית קצרים.

טכנולוגיית הDPC בטוחה ויעילה לשימוש כל השנה, גם אם כבר נחשפת לשמש הקייצית, או כאשר העור שלך עשוי להיות יבש מהרגיל בגלל הקור החורפי.

טיפולי DPC הם:

  • נטולי כאב
  • מפיקים תוצאות לזמן ארוך
  • טיפולים קצרים, בדרך כלל פחות משעה
  • ללא זמן החלמה, כך שתוכל לחזור מיד לפעילות רגילה
  • יעילים לכל סוגי העור, לרבות עור שזוף, וגם לסוגי שיער שונים
  • מספקים כיסוי מלא יותר לעומת אופציות אחרות להסרת שיער בלייזר
  • מושלמים לכל איזור בגוף, לרבות איזורים רגישים יותר כמו הפנים, הצוואר וקו האגן.

בטוח ויעיל

הסרת שיער היא אחד התחומים הכי ידועים ונחקרים שעושים שימוש באור. אלפי אנשים ברחבי העולם נהנים מהפינוק של עור חלק הודות לטכנולוגיה החדשנית.

שאלות נפוצות על הטיפול

כל טיפול רפואי בלייזר יכול להיות מעט מרתיע. למד כאן עוד על Pain-Free, Hair-Free™ כדי שתרגיש נוח יותר עם הטיפול.

האם עליי לגלח שיער לפני הטיפול

יש לגלח יום לפני, ואתה יכול לגלח שוב עשרים וארבע שעות אחרי הטיפול, אלא אם כן המטפל יורה לך אחרת. יש לצלם את האיזור הרצוי לפני הגילוח מכיוון שלאחר הגילוח קשה לראות את האיזור שדורש הסרת שיער, ויש להביא את התמונה (ניתן במכשיר הנייד שלכם) לקליניקה ביום הטיפול עצמו.

האם זה בטוח?

הסרת שיער בלייזר היא אחד מטיפולי האסתטיקה הפופולאריים ביותר שמבוצעים כל שנה. הסרת שיער היא אחד השימושים הידועים והנחקרים ביותר של לייזר בתעשיית רפואת האסתטיקה, והטיפול סיפק הסרת שיער בטוחה ויעילה לצמיתות לאלפי מטופלים ברחבי העולם. מכיוון שהמכשיר משתמש בחום נמוך, אנחנו מסוגלים לספק דרגת בטיחות שלא דומה לשום נוהל אחר להסרת שיער בלייזר.

כמה טיפולים אצטרך?

בדרך כלל, 4 עד 10 טיפולים מספיקים כדי לספק הפחתת שיער לצמיתות. עם זאת, אחרי ייעוץ אישי, המטפל שלך עשוי לקבוע שבהתבסס על צפיפות השיער, צבע השיער וצבע העור שלך, ייתכן שתצטרך טיפול נוסף. המטפל שלך ייעץ לך. טיפול נוסף לצורך תיקון קל שנתיים אחרי טיפולי הסרת השיער בלייזר אינו דבר חריג.

האם השיער שלי יגדל שוב?

שיערות שצומחות באופן פעיל ומטופלות לא צריכות לגדול שוב. לאחר שזקיק השערה ניזוק הוא לא יכול לגדל שיער. עם זאת, זקיקי שיער שלא היו בשלב הצמיחה הפעילה ידרשו טיפול. כמו כן, אין זה דבר חריג עבור מטופלים לעבור טיפול לתיקון קל שנתיים אחרי הטיפול הראשוני בגלל שינויים הורמונליים.

מדוע צריך 4 עד 10 טיפולים?

צמיחת השיער מתרחשת ב-4 שלבים: שלב האנאגן המוקדם (צמיחת שיער מוקדמת), אנאגן (צמיחת שיער פעילה), קטאגן (נסיגה) וטלוגן (מנוחה, אין צמיחה). הסרת שיער בלייזר משפיעה רק בשלב האנאגן (צמיחת שיער פעילה). לכן, מסירים בערך עשרים וחמישה אחוזים מהשיער בכל טיפול. אחרי 4 עד 10 טיפולים, האיזור צריך להיות נטול שיער.

האם צריך להתארגן לחופשה מהעבודה למשך הטיפולים?

לא. אין שום “חופש מפעילות” ואין צורך בזמן החלמה. אתה יכול לקבל טיפול ולחזור מיד לעבודה, ללימודים או לפעילויות אחרות.

איך אני יודע שזה לא באמת כואב?

רוב האנשים מוצאים שטיפולי הסרת שיער בלייזר בשיטת הם נוחים, במיוחד בהשוואה לשיטות ולטיפולי לייזר אחרים להסרת שיער. זהו אחד מנוהלי הסרת השיער בלייזר שבהם אין צורך בקרם מאלחש. עם זאת, כאב הוא עניין סובייקטיבי כך שאם אתה מרגיש כאב פשוט דבר עם המטפל שלך.

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

העלות של טיפולי הסרת שיער משתנים בהתאם למקום ולאיבר בגוף. עם זאת, בהשוואה להסרת שיער בשעווה במשך כל החיים, הסרת שיער בלייזר בשיטת הDPC ועם מכשיר ה Omnimax יוצרת חיסכון משמעותי של כסף בטווח הארוך.

הסרת שיער בלייזר

מעוניינים בהסרת שיער בלייזר בשיטת DPC לגברים? צרו איתנו קשר עכשיו!