​דילול שיער או הסרת שיער בלייזר לגברים?

גברים רבים מעוניינים להסיר או לדלל שיער מאזורים שונים בגוף, בין היתר מהכתפיים, הגב, החזה, הישבן, הרגליים וגם מהאזורים האינטימיים. רוב הגברים בוחרים להסיר שיער באמצעות מכשירי לייזר, מרביתם מעוניינים בהסרת שיער מהאזורים החשופים למראה כמו העורף, החזה, הכתפיים והבטן, אך כיום ישנו גם טרנד להסרת השיער מאזורים אינטימיים כמו המפשעה והישבן. כיום, הטרנד הפופולרי הוא לבצע דילול שיער ולא הסרת שיער מלאה, במיוחד באזור החזה והרגליים, הדילול מאפשר להסיר את השיער באופן חלקי ומבוקר וליהנות ממראה אסתטי וטבעי, לטפל בבעיית שיעור יתר וליהנות עדיין מחזה עם שיער מסודר.

חזרה למראה השעיר

לאחר מספר שנים בהן גברים רבים פנו למכוני האסתטיקה והיופי כדי לבצע הסרת שיער בלייזר מחלקי גוף שונים, האופנה החדשה גורמת לגברים לחזור למראה השעיר. עם זאת, גברים הסובלים משיעור יתר מעדיפים להסיר באופן מבוקר שיערות מאזורים שונים, בעיקר מהאזורים החשופים כמו כתפיים, עורף, גב וחזה, ובעצם הם בוחרים בשיטת דילול שיער ולא בהסרת שיער מלאה.

עם זאת, כדאי לדעת כי גברים הסובלים משיעור יתר באזורים כמו מפשעה וישבן פונים למכוני האסתטיקה כדי לבצע הסרת שיער במקומות אינטימיים ומוצנעים כדי ליהנות ממראה חלק. ראוי להדגיש כי באמצעות מכשירי הלייזר להסרת שיער ניתן להגיע לתוצאות טובות הנשמרות לאורך זמן, אך יש לדעת כי באמצעות הטיפול בלייזר לא ניתן ברוב המקרים להגיע לתוצאות חלקות לגמרי אלא רק להפחית באופן משמעותי את השיער באזור, לרוב בשיעור של 80%, באזורים מסוימים ניתן להגיע לתוצאות של 90%.

דילול צפיפות השיער

בשנים האחרונות הטרנד בקרב הגברים היה להסיר שיער מכל האזורים החשופים, בהמשך החלו גברים לבקש הסרת שיער גם מאזורים אינטימיים, לרבות בית שחי ומפשעה, אך דווקא לאחרונה חל שינוי במגמה. כעת, גברים רבים מעוניינים לשמור על שיער הגוף, לכן הם דורשים טיפולים יעילים לדילול השיער ולא להסרה מלאה. יש לציין כי נשים רבות מעודדות את הגברים שלהן לבצע רק דילול ולא הסרה שיער מלאה.

מכשירי הלייזר מהדור הקודם היו יעילים לטיפול הסרת שיער מלאה מאזורים שונים בגוף. כעת, יש דור חדש של מכשירי לייזר להסרת שיער המתאימים לטיפולי דילול צפיפות השיער. טיפול זה מספק מענה מושלם לגברים הסובלים משיעור יתר באזור מסוים בגוף או בכל הגוף, לגברים הסובלים מצמיחת יתר של שיער נוקשה וסמיך, וכן מענה יעיל לגברים המעוניינים לשפר את מראם ורוצים רק לדלל שיער באזורים שונים כמו בית החזה, מפשעה, ידיים ורגליים.

דילול שיער נחשב לחסכוני יותר בהשוואה לטיפול הסרת שיער מלאה בלייזר, ובמספר פגישות וטיפולים לדילול השיער ניתן להגיע לתוצאות אסתטיות מרשימות, בהתאם לצפיותיו ולדרישותיו של המטופל, ותוך שמירה על המראה הגברי הטבעי.

דילול שיער לגברים

מעוניינים ב​דילול שיער או הסרת שיער בלייזר לגברים?? צרו איתנו קשר עכשיו!